Profesjonalny makijaż w Krakowie

Profesjonalny makijaż w Krakowie

Perfekcyjnie i profesjonalnie wykonany makijaż potrafi sprawić, że każda kobieta może czuć się pięknie i wyjątkowo. Wykonanie makijażu, który pozwoli uwydatnić nasze piękne strony oraz zatuszować te niedoskonałe, jest bardzo trudne. W tym wypadku pomoc możemy znaleźć u wykwalifikowanych kosmetyczek z Krakowa, na co dzień zajmujących się poprawianiem i podkreślaniem urody swoich klientek.

Makijaże wykonywane w gabinetach piękności są niezwykle trwałe, a to wszystko za sprawą kosmetyków o wysokiej jakości. Aby make-up trzymał się na naszej twarzy przez cały dzień należy odpowiednio przygotować do tego skórę. Pierwszym krokiem przed rozpoczęciem tego zabiegu jest odpowiednie oczyszczenie skóry za pomocą płynów micelarnych, żeli myjących lub mleczek do demakijażu. Na powierzchni oczyszczonej skóry należy wykonać peeling, który pozwoli na wyrównanie oraz rozjaśnienie naszej skóry, a także delikatne spłycenie blizn i zmarszczek. Po wykonanym peelingu należy nawilżyć skórę za pomocą kremu nawilżającego. Osoby mające problem ze skórą skłonną do przetłuszczania, powinny zastosować krem o właściwościach matujących. Świetnym rozwiązaniem przy wykonywaniu makijażu na różnego typu imprezy, bale i tym podobne, który powinien przetrwać trudne warunki, jest nałożenie bazy pod makijaż. Kosmetyk ten zapobiega powstawaniu nieestetycznych grudek podkładu na naszej twarzy, zapobiega również utlenianiu się podkładu, przez co nie zmienia on koloru na ciemniejszy. Świetnym zabiegiem, wpływającym na poprawę kształtu ust oraz wspomagającym trwałość nałożonej szminki lub błyszczyka, jest wcześniejszy peeling ust. Zabieg ten można wykonać za pomocą czystej szczoteczki do zębów oraz wazeliny lub miodu. Należy nanieść niewielką ilość miodu lub wazeliny na powierzchnię ust, a następnie masować ruchami okrężnymi. Sprawi to, że nasze usta będą miały piękny, naturalny kolor, nie będzie na ich powierzchni suchych skórek oraz ich kształt może wydawać się pełniejszy. Masowanie ust miękką szczoteczką do zębów wpływa na lepsze ukrwienie naszych warg.

Podstawą pięknego makijażu jest zadbana cera, która otrzymuje odpowiednią pielęgnację oraz świetne nawilżenie. Wiele klientek przed nałożeniem makijażu wymaga zabiegów przygotowujących skórę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>