Zastosowanie ultradźwięków w kosmetyce – peeling kawitacyjny

Zastosowanie ultradźwięków w kosmetyce – peeling kawitacyjny

Szukasz bezbolesnego sposobu na wykonanie głębokiego oczyszczania skóry? Udaj się do salonu kosmetycznego na peeling kawitacyjny przeprowadzany przy pomocy ultradźwięków. Metoda ta pozwoli na osiągnięcie tego celu w łagodny sposób i co więcej przyniesie ona twojej cerze, także wiele dodatkowych korzyści.

Dla kogo dedykowany jest ten zabieg? Z pozytywnych efektów oczyszczania skóry przy pomocy ultradźwięków może skorzystać każdy. Zabieg ten jest szczególnie polecany osobom o bardzo wrażliwej skórze, wykazującej tendencję do podrażnień lub występowania rozszerzonych naczynek. Jest ona również doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających skórę skłonną do trądziku i wyprysków oraz przetłuszczającą się. Jakie efekty przynosi poddanie się peelingowi kawitacyjnemu? Nadmiar sebum zlokalizowanego w porach i mieszkach włoskowych zostaje usunięty, podobnie jak pokłady zrogowaciałego naskórka, wągrów i zaskórników. Mikrokrążenie skóry ulega poprawie. Skóra staje się lepiej nawilżona i dotleniona, a jej koloryt bardziej wyrównany (zanikają plamy i przebarwienia). Znajdujące się w skórze enzymy zostają aktywowane, a metabolizm komórkowy ulega wzmożeniu, przez co zbędne produkty przemiany materii mogą zostać usunięte szybciej. Dzięki ulepszeniu wymiany jonowej, produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego ulega nasileniu. Skóra zostaje zdezynfekowana, a ewentualne bakterie występujące na jej powierzchni ulegają zniszczeniu. Cera zostaje widocznie odmłodzona, odświeżona i zregenerowana.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do zabiegu? Wykonania peelingu kawitacyjnego powinny zaniechać kobiety będące w ciąży i karmiące piersią. Niewskazane jest przeprowadzenie zabiegu w okresie gorączkowania oraz zmagania się z opryszczką czy chorobą nowotworową. Kuracji nie mogą stosować osoby cierpiące na osteoporozę oraz niewydolność układu krążenia. Posiadanie w ciele metalowych ciał obcych, takich jak rozrusznik serca czy aparat korekcyjny na zębach również stanowi czynnik wykluczający użycie ultradźwięków. Chciałabyś skorzystać z pozytywnych efektów, jakie niesie ze sobą wykonanie peelingu kawitacyjnego, ale przed podjęciem ostatecznej decyzji chcesz zadać jeszcze kilka pytań? W wyszukiwarkę przykładowo wpisz frazę „Kosmetyczka z Poznania swiaturody”. Wiele gabinetów na swoich stronach dokładniej opisuje zabieg, a także podaje dane kontaktowe dzięki czemu możesz je zadać telefonicznie lub mailowo. Kosmetyczka z pewnością z chęcią udzieli na wszystkie pytania odpowiedzi i rozwieje twoje ewentualne wątpliwości.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>